STAŃ SIĘ MĘŻCZYZNĄ NA MIARĘ DZISIEJSZYCH CZASÓW. OBUDŹ W SOBIE TO CO NAJLEPSZE.

Jedyny taki trening on-line dla mężczyzn W POLSCE

Jeśli i Ty kiedykolwiek:

Widziałeś atrakcyjną kobietę, do której z jednej strony chciałeś podejść i po prostu ją poznać, jednak z drugiej strony strach przed rozmową i lęk przed tym, jak wypadniesz okazały się być silniejsze. Znowu.

Byłeś w związku, kochałeś ją i robiłeś dla niej co mogłeś, jednak pewnego dnia usłyszałeś, że to koniec. Mimo że nikomu się do tego nie przyznasz, nadal często o niej myślisz. I wciąż nie masz pojęcia dlaczego Cię zostawiła. Znowu.

Byłeś w towarzystwie oszałamiająco atrakcyjnych kobiet, jednak w głębi czułeś, że są one spoza Twojej ligi, a Ty jesteś dla nich niewystarczająco dobry.

Włożyłeś masę energii w swój rozwój, ale nadal nie masz takich efektów, jakie chcesz mieć i wciąż zastanawiasz się, kiedy Twoje życie w końcu zacznie wyglądać inaczej.

Czułeś, że nie idziesz w życiu w kierunku, w którym chcesz iść. Czas mija bezpowrotnie, a Ty czujesz coraz większą frustrację widząc, że życie przecieka Ci przez palce.

Gdzieś w głębi stale czujesz, że nie korzystasz jeszcze w pełni ze swojego potencjału i nadal nie wiesz od czego zacząć, by w pełni się nim cieszyć.

Jeśli którakolwiek z powyższych sytuacji jest Ci znajoma, KONIECZNIE przeczytaj ten tekst do końca, ponieważ dzięki The Wolf MASTERCLASS nauczysz się:

JAK LEPIEJ TRAKTOWAĆ SAMEGO SIEBIE

 • Mieć lepsze podejście do siebie samego. Przestaniesz uważać, że nie zasługujesz lub jesteś niewystarczająco dobry.
 • Przestaniesz stawiać kobiety na piedestale. Robiłeś to wielokrotnie, choć za każdym razem efekt był taki sam. Wiesz zatem doskonale, że wkręcenie się w kobietę tak, by była całym Twoim światem nie popłaca. Czas rozwiązać ten problem raz na zawsze.
 • Radzić sobie z presją. Presją zewnętrzną, kiedy to inni wywierają na Tobie ciśnienie odnośnie tego, jaki rzekomo masz być, a także z tą wewnętrzną, kiedy Ty sam masz tak wielkie parcie na rezultat, że stresujesz się i spinasz.

JAK KORZYSTAĆ ZE SWOJEGO POTENCJAŁU

 • Mieć więcej energii do działania. Dowiesz się przez co tak często nie masz motywacji do działania oraz w jaki sposób raz na zawsze odciąć się od tych czynników.
 • Poznasz listę cech, zachowań i sposobów bycia, na które kobiety zawsze zwracają uwagę. Nie chodzi tu o kwestię upodobań, a o biologiczne aspekty, które są w każdym człowieku. Będziesz wiedział co i w jakiej kolejności w sobie rozwijać, by czuć się lepiej we własnej skórze.
 • Dowiesz się jak korzystać z zasobów, które już masz, a o których pewnie nawet nie wiedziałeś. Poznasz sposób myślenia, który pomoże Ci w dosłownie każdej interakcji. Sprawisz, że Twój głos będzie brzmiał głębiej niż kiedykolwiek. Nauczysz się zarządzać swoim stanem emocjonalnym w niezawodny sposób.

JAK BYĆ MĘŻCZYZNĄ NATURALNIE PRZYCIĄGAJĄCYM KOBIETY

 • Zrozumiesz, że kobiety oceniają męską atrakcyjność na wielu różnych poziomach. Dowiesz się w jaki sposób skutecznie nad nimi pracować.
 • Rozwiniesz naturalną pewność siebie, którą będziesz emanował niezależnie od okoliczności.
 • Staniesz się tak charyzmatyczny, że ludzie będą zabiegać o Twoje towarzystwo. Będą to robić dlatego, że nauczysz się dbać o to, by czuli się świetnie w Twoim towarzystwie.

Po ogromnym sukcesie produktu The Wolf, który wystartował w 2016 roku i którego posiadacze tego kursu (ponad 1000 osób!) nazwało Encyklopedią Świadomej Męskości, postanowiłem pójść o krok dalej i zaprojektować Specjalny Trening On-Line, który pomoże Ci rozwinąć się jako mężczyzna niezależnie od tego, z jakiego miejsca startujesz. Tak właśnie narodziła się idea The Wolf MASTERCLASS.

W momencie gdy piszę te słowa, mamy czerwiec 2019 roku. Mimo iż Masterclass został przyjęty przez jego uczestników z ogromnym entuzjazmem, postanowiłem jeszcze rozszerzyć ten trening. Dzięki nieustannej pracy z mężczyznami w różnym wieku każdego dnia poszerzam swoją wiedzę, o którą wzbogacam moje produkty. Efektem tej pracy jest ten wyjątkowy kurs składający się z prawie 19 godzin materiału, ułożonego metodą krok po kroku, tak byś nie tylko zrozumiał przekazywaną wiedzę, ale także natychmiast wdrożył ją w życie. A to wszystko poprzez zaprojektowane przeze mnie ćwiczenia, techniki do pracy (jest ich aż 60!) i specjalnie skonstruowane zadania.

Zwracam OGROMNĄ uwagę na sposób przekazywania informacji. Ponieważ można mieć świetne umiejętności i wiedzę, ale jeśli nie potrafi się tego przekazać innym w taki sposób, że w tym wszystkim nie chodzi o „wyrywanie i zaliczanie panienek”, tylko o ciągłą pracę nad sobą, która skutkuje tym, że jesteś coraz bardziej wartościowym, a tym samym atrakcyjnym, pociągającym mężczyzną, nie powinno się nawet próbować uczyć innych, ponieważ można im bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Biorąc pod uwagę fakt, że nie każdy może sobie pozwolić na udział w warsztatach stacjonarnych, postanowiłem cały ten proces zawrzeć w kursie on-line. Dzięki temu możesz odbyć swoje szkolenie z każdego miejsca na świecie. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu.

Jak pewnie się domyślasz, nazwa nie jest przypadkowa. WILK to łowca o silnym charakterze. Działa instynktownie. Potrafi poradzić sobie samodzielnie, ale także uwielbia żyć w swoim stadzie. Symbolizuje wolność, pewność siebie, determinację, niezależność i siłę. Te wszystkie cechy są w dzisiejszych czasach pożądane u ludzi. Niestety są rzadkością.

Co więcej, jednym z celów tego kursu jest sprawić, by Twoje umiejętności społeczne wzbiły się do poziomu, o jakim do tej pory nawet nie marzyłeś.

Poznaj składający się z:

19
Godzin Materiału
49
nagrań
60
Ćwiczeń
9
specjalnych zadań

Kurs o nazwie:

The Wolf MasterClass

990 zł

Natychmiastowy dostęp

Tylko

The Wolf MasterClass

990 zł

Natychmiastowy dostęp

Dowiedz się jak wygląda trening:

Całość kursu jest skonstruowana tak, by przeprowadzić Cię przez cały proces krok po kroku. W każdym nagraniu znajdziesz konkretne ćwiczenia i techniki do wykonania, natomiast każdy moduł kończy się specjalnym zadaniem. Są one tak skonstruowane, byś nie tylko przyswoił cały materiał, ale przede wszystkim wprowadził go w życie!

Moduł 1

Stań Się Wilkiem

 • Jak traktujesz siebie, tak traktują Cię inni. Dlatego też nauczysz się traktować siebie tak, jak na mężczyznę przystało. Wspierać zamiast nadmiernie krytykować po najdrobniejszym nawet błędzie. Doceniać zamiast umniejszać swoim sukcesom i osiągnięciom. Dzięki temu po pierwsze, ludzie zaczną Cię inaczej traktować, po drugie Ty sam zaczniesz czuć więcej swobody i radości w życiu.
 • Przejdziesz przez specjalnie zaprojektowany proces, dzięki któremu wyznaczysz jasne i konkretne cele na przyszłość. Będziesz wiedział w jakim kierunku iść, niezależnie od tego, co będzie się działo w Twoim życiu. Zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, kiedy odechciewa się wszystkiego, a posiadanie określonego kierunku jest wręcz zbawienne. Dzięki tej technice przestaniesz w końcu stawiać kobiety na piedestale. Nawet jeżeli poznasz boginię, nie będziesz jej idealizować. A robiłeś to już wielokrotnie. Tym razem będziesz pamiętał o swoich pasjach i dbał o to, co jest dla Ciebie ważne w życiu.
 • Zrozumiesz jak wiele niepotrzebnej presji sam w sobie wytwarzasz. Dowiesz się jak w końcu przestać to robić. Żyjesz w świecie, w którym z każdej strony jesteś nadmiernie bombardowany presją odnośnie tego, jaki masz być, co robić i jak wyglądać. Żyć według swoim norm i standardów nie zawsze jest łatwo, jednak na szczęście można się tego nauczyć.
1
2

Moduł 2

Wilczy Instynkt

 • Poznasz 6 czynników, którymi do tej pory nieświadomie się ograniczałeś. Poznasz też konkretne sposoby na to, by szybko i skutecznie wyeliminować je ze swojego życia. Dzięki czemu będziesz mieć o wiele więcej energii w ciągu dnia oraz przede wszystkim, naturalnej motywacji do interakcji z kobietami.
 • Poznasz także 9 czynników, dzięki którym będziesz działał na kobiety jak magnes. Zrozumiesz, co na poziomie nieświadomym jest atrakcyjne dla każdej kobiety. To nie jest kwestia indywidualnych upodobań, a głębokich biologicznych filtrów.
 • Poznasz sposób myślenia, który pomoże Ci czuć się lepiej w każdym środowisku. Dowiesz się, jak w praktyczny sposób tworzyć przekonania, które naprawdę będą Cię wspierać zamiast być kolejną ładnie brzmiącą tezą.
 • Poznasz 4 niesamowicie skuteczne ćwiczenia na głos. Niezależnie od tego co mówisz, zawsze go używasz, komunikując na poziomie nieświadomym Twoją pewność lub jej brak. Dzięki praktykowaniu tych metod, będziesz brzmiał lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
 • Zrozumiesz także, jak istotny w kontakcie z drugą osobą jest Twoje spojrzenie. Dzięki 3 konkretnym technikom nauczysz się wpływać na emocje dzięki samemu kontaktowi wzrokowemu.
 • Wygląd. Jeden z najmylniej rozumianych przez mężczyzn aspektów. Dowiesz się, jak o niego zadbać szybko, konkretnie i bez zbędnych ceregieli. Zrozumiesz, że nie trzeba poświęcać godzin na dbanie o siebie, by być atrakcyjnym na wielu płaszczyznach.
 • Zrozumiesz dlaczego odrzucenie nas, mężczyzn, boli tak bardzo. Poznasz 3 czynniki, które zawsze wpływają na Twój stan emocjonalny. Nauczysz się także nimi zarządzać, dzięki czemu będzie Ci o wiele łatwiej, nawet w najbardziej niekomfortowych warunkach.
To oczywiście nie wszystko. Kolejne moduły to autorski koncept Filarów Atrakcyjności, który do tej pory prezentowany był wyłącznie na szkoleniu Praktyk Relacji, które odbywało się jedynie raz w roku. Cena tego warsztatu wynosiła 3900 zł!

Moduł 3

Bądź Obecny

 • Przechodząc przez ten moduł nauczysz się, jak być w tu i teraz. Dzięki temu przestaniesz ograniczać się różnymi wymówkami. Wyobraź sobie, jak by wyglądało Twoje życie, gdybyś w końcu przestał stale skupiać się na tym „co inni o Tobie pomyślą”? Tak, tego też można się nauczyć.
 • Poznasz 5 konkretnych metod praktykowania uważności. Dzięki nim będziesz bardziej skoncentrowany na tym co robisz, nie tracąc tym samym uwagi przez różne rozpraszacze. Przestaniesz spędzać tyle czasu w swojej głowie, zastanawiając się „co by było gdyby”. Zamiast tego zaczniesz w końcu działać z większą pewnością i luzem niż kiedykolwiek wcześniej.
 • Dzięki tym umiejętnościom zaczniesz także… bawić się lepiej niż do tej pory. Pomyśl, jak wielkie ma to przełożenie na relacje z każdą kobietą! W końcu Twoje emocje na nie oddziałują. Zatem najwyższy już czas pozbyć się tych zbędnych stresów, które do tej pory były dla Ciebie jednym wielkim ograniczeniem.
3
4

Moduł 4

Bądź Nieprzewidywalny

 • Rutyna i schematyczność, mimo iż dla wielu tak wygodna, jest tym, co zabija relacje jeszcze zanim się zaczną. Bardzo prawdopodobne, że do tej pory funkcjonowałeś według pewnych schematów, które zamiast wspierać, bardziej Cię ograniczały – czas to zmienić.
 • Odblokujesz swoją kreatywność po to, by nigdy więcej nie mieć problemu typu „nie wiem o czym będę z nią rozmawiał”. Spotkania z Tobą będą dostarczać różnych pozytywnych emocji. Emocji, których pragną kobiety. Niestety zamiast tego dostają głównie kolejne nudne spotkanie na przysłowiowej kawie lub oklepanym piwie.
 • Rozwijając ten Filar zadbasz także o to, by Twoje życie po prostu było ciekawsze. Pozbawione ograniczeń, które niestety wbija nam z każdej strony społeczeństwo.

Moduł 5

Bądź Autentyczny

 • Wszystko, czego będziesz się uczył z tego kursu, jest skonstruowane tak, byś w żaden sposób nie udawał kogoś, kim nie jesteś. Nie będziesz się uczył tekstów na pamięć ani żadnych sztucznych regułek. Zamiast tego, będziesz krok po kroku w praktyczny sposób wytwarzał w sobie te cechy i zachowania, które uznasz za najbardziej potrzebne w swój indywidualny sposób.
 • Zrozumiesz, dlaczego do tej pory, czułeś się niekomfortowo w towarzystwie najpiękniejszych kobiet. Przeanalizujesz kiedy i z jakiego powodu zakładałeś przy nich maski. W obawie przez pokazaniem pewnych cech Twojego charakteru? Zobaczymy! Dowiesz się także jak, nie udając nikogo, być atrakcyjnym w oczach nawet najbardziej atrakcyjnych kobiet.
 • Przez konkretne doświadczenie sam zobaczysz, jakie zachowania są z Tobą spójne a jakie nie. To o wiele bardziej praktyczne podejście niż gdybanie o tym, co z Tobą rezonuje, a co nie.
5
6

Moduł 6

Bądź Pozytywny

 • Nuda. To coś, czego w Twoim towarzystwie nie będzie już nigdy. Zamiast tego, standardowym widokiem na twarzy kobiet przy Tobie będzie szeroki, szczery uśmiech, który nie będzie schodził przez długie godziny. A wspomnienia wspólnych chwil z Tobą zostaną w ich pamięci na długo.
 • Zamiast stresować się spotkaniami czy poznawaniem nowych kobiet, zaczniesz się tym wyśmienicie bawić. A to bezpośrednio wpłynie na jakość tych interakcji.
 • Poznasz 3 skuteczne techniki, za pomocą których pozbędziesz się stresu i nauczysz się wprowadzać się w najbardziej zasobne stany. Jedna z nich jest na tyle mocna, prosta i praktyczna, że będziesz chciał ją stosować codziennie!

Moduł 7

Uwierz w Siebie

 • Poznasz technikę z autorskiego konceptu Dynamiki Relacji™, dzięki której staniesz się w naturalny sposób o wiele bardziej pewnym siebie. Niezależnie od okoliczności, będziesz czuł o wiele większą swobodę w interakcjach niż dotąd.
 • Przeanalizujesz także to, co dokładnie blokowało Twoją pewność siebie w najbardziej kluczowych i ważnych dla Ciebie sytuacjach. Dzięki temu przestaniesz się w nich blokować.
 • Zrozumiesz na czym opierać pewność siebie tak, by nie być sztucznym czy aroganckim dupkiem. To sprawi, że w niewymuszony sposób, dzień po dniu, będziesz się stawał coraz bardziej pewny siebie.
7
8

Moduł 8

Stań się Niezależny

 • Poznasz 3 aspekty niezależności. Dowiesz się, jak pracować nad każdym z nich, by przestać być zależnym od czynników zewnętrznych. Nareszcie poczujesz, że masz kontrolę nad swoim życiem!
 • Zrozumiesz jak ważne jest odcięcie emocjonalnej pępowiny oraz jakie są konsekwencje, gdy tego nie zrobisz. Nauczysz się, w jaki sposób znaleźć w sobie motywację do jej odcięcia.
 • Dbając o ten filar poczujesz się w końcu panem swojej rzeczywistości, dzięki czemu zyskasz ogromnie wiele w oczach kobiet.

Moduł 9

Wewnętrzna Siła

 • Ten moduł jest kwintesencją wszystkiego, czego uczyłeś się do tej pory. W momencie, gdy wprowadzisz w życie wiedzę w nim zawartą, Twój poziom satysfakcji z codziennych doświadczeń znacznie wzrośnie.
 • Poznasz proces, dzięki któremu dotrzesz do bardzo przyjemnych, głębokich odczuć, których do tej pory mogłeś nawet nie znać. Odblokujesz się emocjonalnie, a to sprawi, że będziesz o wiele łatwiej i głębiej komunikował się z płcią piękną.
 • W specjalny sposób podsumujesz wszystko, czego dowiedziałeś i nauczyłeś się do tej pory. Dowiesz się także, jak korzystać z tych umiejętności w różnych obszarach Twojego życia.

Fakt I Gdyby tego wszystkiego było mało, otrzymujesz ode mnie dodatkowych 8 modułów. Jest to najnowszy, nieprezentowany dotąd materiał.

Fakt II Składa się z 16 filmów i aż 31 ćwiczeń przybliżających Ci 8 uniwersalnych zasad, które będą stanowić dla Ciebie drogowskaz w życiu.

Fakt III Wiedza zawarta w dodatkowych materiałach spokojnie mogłaby stanowić oddzielny produkt, jednak zdecydowaliśmy się dodać ją do Masterclass. Dzięki temu kurs ten jest jedynym takim treningiem dostępnym na polskim rynku!

Moduł 10

Zasada I

 • Przestaniesz się nieświadomie uganiać za aprobatą innych. Przyjrzysz się własnym głębokim motywacjom, które często są oparte na niezdrowych intencjach i braku akceptacji. Zmienisz je, by od teraz tworzyć swoje życie w sposób, który będzie Ci służył.
 • Zaczniesz patrzeć na siebie jak na Wyjątkowego Mężczyznę, którym jesteś, mimo że często nie zdajesz sobie z tego sprawy i w to nie wierzysz.
 • Zyskasz znacznie więcej poczucia luzu na co dzień. To jedna z tych wartości, która bardzo mocno wyzwala z mentalnych barier i ograniczeń i pozwala po prostu doświadczać tego co się wokół nas dzieje.
10
11

Moduł 11

Zasada II

 • Raz na zawsze zmienisz sposób patrzenia na trudności, które napotykasz. Ten sposób myślenia nie tylko Cię wzmocni, ale także sprawi, że dużo łatwiej będzie Ci doceniać małe rzeczy, z których dotąd nie zdawałeś sobie sprawy.
 • Poznasz psychologiczną mapę składającą się z 8 punktów, przez które przechodzi każdy człowiek w swoim życiu. Odpowiadając na specjalne pytania, zrozumiesz jak do tej pory zintegrowałeś w sobie każdy z tych poziomów oraz dowiesz się, na co dokładnie zwracać uwagę w najbliższej przyszłości.
 • Dzięki ćwiczeniom z tego modułu zbudujesz poczucie wartości stabilne niczym skała i, co najważniejsze, oparte na faktach z Twojego życia, nie pięknie brzmiących iluzjach.

Moduł 12

Zasada III

 • Poznasz pytania, które pomogą Ci określić jasny i precyzyjny kierunek w życiu. W czasach, w których żyjemy, ta umiejętność jest absolutnie niezbędna. Chyba, że chcesz żyć czyimś życiem, zamiast cieszyć się własnym.
 • Nauczysz się kierować swoim życiem tak, byś każdego dnia miał motywację do działania, która przybliży Cię do osiągnięcia Twoich celów.
 • Otrzymasz sprawdzone metody, dzięki którym przestaniesz zajmować się mało znaczącymi kwestiami i marnować na nie swój drogocenny czas. Zamiast tego poświęcisz uwagę na to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.
12
13

Moduł 13

Zasada IV

 • Poznasz niezbędny czynnik, dzięki któremu będziesz o wiele lepiej rozumiał nie tylko innych, ale i samego siebie. Bez zadbania o tę jedną rzecz, mimo wielkich sukcesów i osiągnięć, możesz czuć powracającą frustrację, złość czy nawet agresję.
 • Dowiesz się jak podchodzić do wszystkich odczuć, by przestały Cię ograniczać, a zamiast tego działały bardziej jak Twój doradca i kompan w podróży.
 • Otrzymasz metodę, dzięki której będziesz w stanie samodzielnie pracować z ograniczającymi emocjami, których wpływu do tej pory mogłeś nawet nie być świadomy.

Moduł 14

Zasada V

 • Zrozumiesz o jakie 3 przestrzenie należy zadbać w każdej relacji, a już w szczególności w tych intymnych po to, by stale w nich wzrastać, zamiast nieświadomie podcinać sobie skrzydła. Brak zadbania o nie przyczynia się do rozpadu wielu związków, być może także Twoich!
 • Poznasz technikę, dzięki której poradzisz sobie z konfliktami wewnętrznymi, przez co będziesz podejmować o wiele lepsze decyzje. Przestaniesz również nieświadomie sabotować swoje działania. Zaczniesz działać szybciej niż kiedykolwiek przedtem.
 • Nauczysz się patrzeć na rzeczywistość przez 3 konkretne filtry, dzięki czemu poczujesz moc sprawczą oraz nauczysz się lepiej oceniać swoje własne możliwości i to, na co masz realny wpływ.
14
15

Moduł 15

Zasada VI

 • Odkryjesz najgłębsze źródła swoich dotychczasowych działań. To bardzo głęboki i potrzebny temat, który na początku może być dla Ciebie bardzo niewygodny. Jego zrozumienie jest niezbędne do zaakceptowania siebie.
 • Uświadomisz sobie jak wielki wpływ na to kim jesteś dzisiaj miała Twoja przeszłość. Dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę oraz jak te czynniki wpłynęły na twoją psychikę i postawę życiową.
 • Nauczysz się zostawiać przeszłość tam, gdzie jest jej miejsce, zamiast stale nią żyć i niepotrzebnie się nią zadręczać.

Moduł 16

Zasada VII

 • Dowiesz się co jest niezbędne do Twojego wzrostu w każdym obszarze życia. Znajomość tego jednego czynnika będzie dla Ciebie najbardziej praktycznym drogowskazem własnego rozwoju.
 • Dostaniesz listę pytań, które pomogą Ci dotrzeć do prawdziwej przyczyny trudności czy problemu. Przestaniesz skupiać się jedynie na symptomach. Zaczniesz skutecznie rozwiązywać trudności zamiast stale się nimi zadręczać.
 • Poznasz technikę, której praktykowanie wytworzy w Tobie nawyk doceniania siebie.
16
17

Moduł 17

Zasada VIII

 • Nauczysz się najbardziej praktycznego sposobu patrzenia na własny rozwój.
 • Otrzymasz uniwersalny schemat składający się z 7 punktów, którego zastosowanie diametralnie zwiększy szanse na wprowadzenie w życie tej zmiany, na której naprawdę Ci zależy.
 • Poznasz autorską technikę z metodologii Dynamiki Relacji™, dzięki której będziesz w stanie z laserową precyzją namierzyć każdy, najdrobniejszy nawet błąd w relacjach które tworzysz. Zrozumiesz dlaczego z niektórymi dogadujesz się tak dobrze, a innymi zupełnie nie, dlaczego lądowałeś w szufladce przyjaciel, mimo, że tego nie chciałeś. A to tylko niektóre z korzyści! Ta technika ma wiele praktycznych zastosowań. Sprawdź!
The Wolf MasterClass

990 zł

Natychmiastowy dostęp

Tylko

The Wolf MasterClass

990 zł

Natychmiastowy dostęp

Paweł Rawski

Trener z wieloletnim doświadczeniem

Nauczyciel świadomego stylu życia, doradca, twórca, a prywatnie oddany przyjaciel. Od ponad 10 lat specjalizuje się w głębokiej pracy z ograniczającymi emocjami, budowie naturalnej pewności siebie oraz w temacie relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich. W swojej pracy korzysta z różnych nurtów psychologii oraz wyselekcjonowanych metod, które poznał uważając, że podejście holistyczne jest najbardziej zasobne.

Twórca kursu online THE WOLF, który pomógł już ponad 900 mężczyznom odnaleźć się w dżungli relacji damsko-męskich. Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

The Wolf pokazał mi moje mocne strony i uświadomił, że tzw. „wyższa szkoła jazdy” jest dostępna dla każdego faceta. Wystarczy motywacja, praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Serio, to niesamowite, że to, co dotychczas uważałem za najbardziej stresującą sytuację w życiu, czyli podejście w miejscu publicznym do kobiety, może być pełne śmiechu, szczerości i luzu. Przed „szkoleniem” miałem problemy z prowadzeniem relacji z kobietą po tzw. wstępnym zainteresowaniu. W większości przypadków moje spotkania kończyły się na 3-4 randce, bo nie umiałem wywołać odpowiednich emocji u kobiet i stawałem się nudnym gościem. Powoli się to zmienia, bo wiem co muszę robić, aby kobieta była mną ciągle zainteresowana. Dodatkowo, poprawiły się moje relacje z kobietami na większości płaszczyzn życia. Od tej prywatnej po zawodową.

– Kamil Stokowski

Zanim zacząłem kurs, byłem jeszcze mentalnie chłopcem. Wierzyłem w wiele socjalnie przekazywanych z pokolenia na pokolenie przekonań, które nie miały większego pokrycia w rzeczywistości. Chciałem poczuć się bardziej męsko, nie stawiać nikogo na piedestale. To było kilka z wielu trudności, z jakimi się zmagałem.

Produkt ten pomógł mi w staniu się bardziej świadomą jednostką, dzięki czemu mogłem też pomagać innym. Stałem się dzięki niemu bardziej autentyczny, spokojny, spójny z samym sobą, zdecydowanie pewniejszy siebie. The Wolf pomógł mi się rozwinąć dzięki łatwej i konkretnej formie przekazu oraz dzięki dziesiątkom ćwiczeń, do których można wrócić w każdej chwili.

W ostatnim czasie musiałem podjąć kilka wiążących na długi czas decyzji. „Wilk” pomógł mi być bardziej decyzyjnym oraz stanowczym niż przedtem. Jeśli chodzi o relacje z kobietami, to samoistnie, w naturalny sposób uległy one poprawie.

Podczas przerabiania tego kursu doświadczyłem chyba wszystkich możliwych emocji: frustrację, dumę, żal, smutek, rozpacz, radość, ciekawość, fascynację, pożądanie. Doświadczanie tak szerokiej gamy odczuć z pewnością pozwala otworzyć się emocjonalnie, co pomaga w życiu i co jest szczególnie ważne w kontaktach z płcią przeciwną.

Najbardziej wartościowe dla mnie w The Wolf są materiały dotyczące głębszej pracy nad sobą. Żadnych technik manipulacji, a jedynie uniwersalne ćwiczenia, które może wykonać każdy i dla każdego będą stanowiły coś innego, coś osobistego. Tu chodzi o zmianę na głębszym poziomie.
Z całego serca poleciłbym ten produkt każdemu. Sprawia on, że staniesz się pełniejszym mężczyzną.

– Mateusz Barcikowski

The Wolf… Wilk. Przed rozpoczęciem tego kursu nawet nie wiedziałem, że to, co ostatecznie udało mi się po nim zmienić w ogóle było moim problemem. Chciałem po prostu stać się kimś lepszym. Byłem pewny, że kupię Wilka ponieważ znałem Pawła i wiem, na jakie bomby konkretnych informacji i narzędzi go stać. Z konkretów: zacząłem rozumieć jak ważna jest interakcja z kobietą, a także dowiedziałem się jak zacząć słuchać samego siebie i jak zacząć w siebie wierzyć.

Dla mnie najważniejsze i najcenniejsze w The Wolf jest… The Wolf. Wszystkie tematy w nim zawarte dały mi ogromną wiedzę i satysfakcję. To dzięki Wilkowi wiem, że potrzebuje tej wiedzy, aby rozwijać siebie i pomagać innym. Jak najbardziej polecam produkt The Wolf bo to, że on pozwoli Ci znaleźć drogę to jest nic. Produkt da Ci materiały, by tę drogę mógł zbudować sam.

– Mateusz Bobrowski

Jeszcze 2 lata temu myślałem, że ludzie przebojowi, towarzyscy, otwarci rodzą się jako tacy, a mi się po prostu nie poszczęściło. Niesamowicie mnie to bolało. Jak bardzo się myliłem pokazał mi The Wolf.

Najbardziej zmieniło się to, że teraz widzę jak wielki mam wybór. To ja decyduję kiedy, jak i kogo poznam. I czy będę się przy tym czuł swobodnie czy głupio. Przejąłem kontrolę nad tym, co się dzieje w moim życiu. Potrafię zawrzeć znajomość w każdej sytuacji, nawet tej, która większości osób wydaje się być niewłaściwa. Niezwykle często słyszałem od znajomych, że “chyba zgłupiałem”, “tak się nie robi”. Gdybym się ich wtedy posłuchał, nie poznałbym masy świetnych ludzi…

Dowiedziałem się, że dobre relacje z kobietami to nic innego jak skutek dobrej relacji z samym sobą. Produkt ten pomoże Ci pokochać samego siebie. Zawiera mnóstwo ćwiczeń do wykonania od zaraz. Jego zakup wywrócił moje życie do góry nogami, w bardzo pozytywnym sensie.

– Michał Sadowski

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

Odbierając swój dostęp do The Wolf MASTERCLASS, otrzymujesz także dostęp do zamkniętej społeczności, do której nikt inny nie ma wstępu. Grupę stanowią mężczyźni z całego kraju i nie tylko, którzy podobnie jak Ty mają odwagę i determinację, by tworzyć swoją rzeczywistość na miarę własnych oczekiwań.

Ta grupa jest tylko i wyłącznie dla tych, którzy podejmują konkretne działanie na drodze własnego rozwoju i dzielą się swoimi wnioskami po to, by inni mogli się z nich uczyć.

Dzięki grupie:

 • będziesz miał okazję podzielić się swoimi pytaniami, wątpliwościami i doświadczeniami, które pojawią się podczas przerabiania wiedzy z produktu lub przy okazji Twoich przeżyć.
 • otrzymasz precyzyjny feedback odnośnie tego, co zrobiłeś dobrze oraz wskazówki do dalszej pracy
 • uzyskasz dostęp do grupy ludzi, którzy podobnie jak Ty, chcą być najlepszą z możliwych wersji siebie
 • będziesz miał możliwość przedyskutować wiele ciekawych tematów w gronie świadomych i otwartych mężczyzn
 • przynależność do grupy, daje Ci także możliwość poznania się na żywo i zorganizowania razem wielu zajebistych akcji

Jestem ABSOLUTNIE PEWNY całości przekazywanej wiedzy. Dlatego też dostajesz ode mnie 30-DNIOWĄ GWARANCJĘ satysfakcji.

Szczerze, materiał zawarty w tym treningu jest wart znacznie więcej niż wynosi jego cena. Jeśli z JAKICHKOLWIEK przyczyn uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań wystarczy, że poinformujesz nas o tym w ciągu 30 dni od zakupu, a my BEZ ŻADNYCH pytań oddamy Ci zainwestowane pieniądze.

Popatrz na to z praktycznej strony – NIC NIE TRACISZ, a MOŻESZ ZYSKAĆ WIĘCEJ NIŻ PRZYPUSZCZASZ. Z mojej strony GWARANTUJĘ CI sam konkret i narzędzia do NATYCHMIASTOWEGO wprowadzenia w życie.

Najczęściej zadawane pytania

Mam już produkt The Wolf. Czy Masterclass też jest dla mnie?

Tak! Po przerobieniu The Wolf możesz z tego kursu wyciągnąć dla siebie jeszcze więcej.

Nigdy nie przerabiałem tego typu kursów. Czy poziom w MASTERCLASS nie jest zbyt trudny dla osób początkujących?

Kurs jest skonstruowany tak, że niezależnie od tego, z jaką wiedzą startujesz, uda Ci się przerobić wiedzę w nim zawartą w odpowiednim dla Ciebie tempie.

Nie mam czasu w ciągu dnia. Jak mam go wygospodarować na przerabianie materiału?

Kurs jest skonstruowany tak, byś w maksymalnie krótkim czasie wyciągnął z niego jak najwięcej. Nie musisz przechodzić całości w ciągu jednego tygodnia. Na niektóre ćwiczenia wystarczy poświęcić nawet 3 minuty dziennie.

W jakiej formie otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu jest zapewniony poprzez platformę online. Nie otrzymasz od nas żadnej przesyłki.

Co wybrać – The Wolf czy MASTERCLASS?

Powyższe produkty zostały stworzone tak, by się uzupełniały. The Wolf stanowi Encyklopedię Świadomej Męskości, podczas gdy MASTERCLASS to trening online, za pomocą którego możesz pracować nad określonymi umiejętnościami. Warto także pamiętać, że możliwość zakupu Masterclass zostanie zamknięta 24 czerwca.

Czy po zamknięciu sprzedaży wciąż będę miał dostęp do MASTERCLASS?

W przeciwieństwie do innych kursów on-line dostępnych na rynku, oferuję nieograniczony czasowo dostęp do moich kursów.

The Wolf MasterClass

990 zł

Natychmiastowy dostęp

Tylko

The Wolf MasterClass

990 zł

Natychmiastowy dostęp

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się z nami skontaktować pod adresem mailowym: biuro@pawelrawski.pl

2024 © by MasterWolf.pl. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Koszyk

Brak produktów w koszyku.